SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM

Her Ay Yüzlerce İçerik Üreten, Dağıtan ve Raporlayan Uzman Bir Ekibi Yanınızda Hissedin

6harf birçok farklı dijital platform üzerinde her ay yüzlerce içerik üreten, bu içerikleri sosyal medya, e-posta bültenleri ve arama motorları ile gerçek ilgili kitleye ulaştıran ve ürettiği trafiği raporlayan bir ekiptir. Siz de potansiyel kitlenize verinin ve içeriğin birleşiminden oluşan yeni bir soluk ile ulaşın.

Platformlarımız

Kimler için uygundur?

Bu yeni reklam modeli ile gerçek ilgili kitleye, tam da teklifinizi arıyorken ulaşın. Peki bu reklam formatı kimler için uygun?

Bayilik Veren Firmalar

Bayilik teklifinizi potansiyel kitleye ulaştırın. Yeni bayiler ve satış ortakları bulun. BayilikListesi ve MorFikirler'in sektör hakimiyetinden faydalanın.

Kurumsal Hizmet Firmaları

Ürün ya da hizmetlerinizi firmalara ulaştırın. Şubeler ile büyüyen firmalara özel tekliflerinizi firmaların yetkilileri tarafından görülmesini sağlayın.

Danışmanlar

Danışmanlık verdiğiniz konu hakkında ziyaretçilerin sorunlarını çözüp saygılarını kazanın. Fayda sunan içerikler ile kitlenin hayranlığına talip olun.

Girişimler

Markanızı iş fikirleri ve girişimcilik hassasiyeti olan bir kitle içerisinde popüler kılın.

Sadece Sonuç Başına Ücret Ödeyin

Sadece sonuç başı ücret sistemi ile reklamlı içeriğinize ulaşan, teklifinizi görüntüleyen insan başına ücret ödeyin. Böylece reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanın.