SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM

Referanslarımız

Bu Kadar Kişi Neden Bizi Seçti?
Daha önce kimlerin çözüm ortağı olduk? Bu sorunun cevabı aşağıda. Bizimle çalışmaktan mutluluk duyan müşterilerimize göz atın.
Ne Dediler?
« Aldığımız hizmet ve destekten son derece memnunuz. Teşekkürler   »
MSB Makine
« Siz aklınızda harika bir fikirle "buldum buldum!!!" diye bağıra çağıra 6harf'e gelirsiniz ve onlar sizin önünüze aklınızdakinden çok daha harika şeyler koyarlar... Bizim 6harf ile tanışmamız ve çözüm ortaklığımız bundan 1 ay önce başladı ancak uzun yıllar boyunca ve bir çok projede devam edecek. Neden mi? Çünkü ben burada 4 yeni arkadaş edindim. Çünkü ben 1 aydır her gün o ofise aklımda deli sorularla gidiyorum ve her gün içim çok rahat bir şekilde çıkıyorum. Kafama takılan herşey için saatlerce açıklama yapıyor, tek tek anlatıyorlar ve bunu tekrar tekrar yapıyorlar. Bu adamlar çok sabırlı, bu adamlar çok iyi, bu adamlar bu işin uzmanı...  »
Acıktıysam.com
« Sabırla, ilgiyle, usanmadan bizimle ilgilendiğiniz için, işinize verdiğiniz değer ve müşteri memnuniyetine verdiğiniz önemden ötürü hepinizi tebrik ediyorum. Sizin gibi kaliteye değer veren ve kaliteli iş sunan yaratıcı beyinlere çok ihtiyacı var Sakarya'nın. İyi ki tanıştık sizlerle. »
Archident
« Zamanında ve mükemmel çalışma, Teşekkürler 6Harf! »
TransportOffice.net