SİZİ ARAYALIM
SİZİ ARAYALIM

Blog

E-ticaret sitesi açarak ürün satışı yapmak teorik olarak oldukça basit olsa da satılacak ürünün seçimi bir hayli karmaşık olabilir. Girişimciler..
Web erişilebilirliği hakkındaki farkındalık yavaş ama bir o kadar da emin adımlarla artmaya devam ediyor. Web erişilebilirliğinin önemi hakkında bilgilere ulaşmak hiç de zor olmasa..
Web sitelerinin önemi hakkında farkındalık arttıktan sonra firmalar için web sitelerinin oluşum süreci tam bir kaosa dönüşmeye başladı. Web site tasarım, web site..
İşletmeler ne kadar büyük olurlarsa olsunlar web sitelerinde kullandıkları web tasarım teknikleri şirketlerin değer kaybetmesine neden olabilir. Aynı şekilde gelişmekte olan..
İnsanların kısa süreli hafızaları birçok bilgiyi depolayacak şekilde evrilmemiştir. Özellikle soyut ve sıra dışı verilere yoğun bir şekilde maruz kalındığında kısa süreli..
Mobil cihazlardan tarayıcılar aracılığı ile ulaşılan bir web sitesi Progressive Web App sayesinde mobil uygulama gibi kullanılabiliyor. Ne tam olarak bir web sitesi ne de mobil uygulama; ancak..